Kurumsal

Kurumsal

Eğitim öğretim hayatında daima istediğimiz hedeflere ulaşmanın gayesi içerisinde olup bu bilinç ile çabalayarak ve çalışarak eğitime destek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Eğitim alanında 37 yıldır sürdürdüğümüz lise, üniversite ve KPSS hazırlık çalışmalarımızda sektörün farkındalığını ve ihtiyaçlarını yakından görme olanağını yakaladık.

Bu ihtiyaçtan yola çıkarak, sektöre değer katmak için uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, deneyim ve yaratmış olduğumuz güven ile öğrencilerin kurumsal ve bireysel gereksinimlerini karşılayan, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, araştırmacı anlayış ile yayın hayatına atıldık.

Eğitim ve yayın hayatındaki çalışmalarımızda; donanımlı, özgüvenli ve vizyonu yüksek bireyler yetiştirmede katkıda bulunmak için ‘’ Ders Market Yayınları ‘’ adıyla yüksek başarının değişmeyen markası olmanın gayesi ile yola çıktık.

Bu yolda birlikte yürüdüğümüz uzman öğretmen-yazar kadronun hazırlamış olduğu özgün, kaliteli, güncel ve yenilikçi anlayışın ürünlerini lise, üniversite ve KPSS hazırlık yayınlarıyla daha iyi bir gelecek için Ders Market yayınlarının raflarını sizlere sunmaktan büyük onur duymaktayız.